Egger Kingsize V4 8 mm. 2092 Natural Ortega Oak

 24,95  22,50 per m²

Het innovatieve formaat Kingsize is dit bij uitstek geschikt voor grote ruimtes. Dit antislipmodel is geschikt voor vloerverwarming en kun je toepassen in woonruimtes tot klasse 23 (zwaar thuisgebruik).

Eigenschappen:

  • Afmeting: 1292 x 327 x 8 mm.
  • V-groef rondom
  • Warmteweerstand 0,07 m2 K/W
  • Garantie 20 jaar bij huishoudelijk gebruik

Levertijd 2-3 werkdagen

Prijs per pak: €56,93
Totaalprijs:56,93
SKU 2092 Categorieën , ,

Aanbevolen Producten

Klanten die dit kochten, kochten of bekeken ook deze producten.

Beschrijving

Veelzijdig aan de buitenkant

Van een gezellige woonkamer tot een lichte en uitnodigende hotelkamer, laminaat is een populaire vloerkeuze en universeel toepasbaar.

De Kingsize V-groef 8 mm is afkomstig van de gerenommeerde vloerenproducent Egger. Duitse topkwaliteit! Het innovatieve formaat Kingsize is dit bij uitstek geschikt voor grote ruimtes.

Robuuste uitstraling

De Kingsize vgroef 8 mm heeft een V-groef, wat het effect van het Kingsize formaat nog eens extra versterkt en een robuuste uitstraling geeft. Dit antislipmodel is geschikt voor vloerverwarming en kun je toepassen in woonruimtes tot klasse 23 (zwaar thuisgebruik) en inzetten voor zakelijke doeleinden tot klasse 32 (kantoren en winkels).

Perfect in elkaar gezet

Met de CLIC it! verbinding zijn alle vloeren snel en eenvoudig in elke ruimte te leggen. Vanwege dit gepatenteerde kliksysteem geldt dit zelfs voor grote oppervlakten. Het profiel van de vloerdelen is ontworpen voor een optimale pasvorm en biedt tevens extra bescherming tegen het binnendringen van vocht.

Floer bestaat 10 jaar en dat vieren we! 🥳

Floer bestaat 10-10 al 10 jaar en dat vieren we samen met jou! 🥳

Daarom krijg je nu 10% extra korting op alle plak PVC, click PVC en laminaat vloeren. 

Gebruik de code: FLOER10
Geldig t/m 17 december 2025.

Afspraak inplannen