Bezoek onze winkel of bel ons op: 010 234 54 68 of Afspraak inplannen

Futuro PVC Visgraat XL Rigid Click 51

€ 62,03
€ 53,95 € 45,95 per m2
De uitstraling van een houten vloer. Van landelijk tot stoer en van rustig tot gedurfd. Het kan met een pvc-vloer uit de Futuro serie.

Totale dikte: 7,0
Afmeting: 750 x 150 mm.
Inhoud doos: 12 planken = 1,35 m2
Gebruik: Project
Vloerverwarming: Geschikt
Dikte toplaag: 0,55
Garantie: 15 jaar
Rigid Click voorzien van een -10db ondervloer, geschikt voor appartementen.

LET OP: PRIJS IS ALLEEN GELDIG BIJ BEZORGEN!!!

In de showroom hebben we altijd speciale doe-het-zelf-aanbiedingen op alle Belakos PVC. Nieuwsgierig? Kom langs!
Prijs per pak: € 62,03
Totaalprijs: 83.7405
OF Voeg toe aan productvergelijking Zet op verlanglijst

Details

FUTURO.

‘Als je de natuur in huis wilt halen.’

De uitstraling van een houten vloer. Van landelijk tot stoer en van rustig tot gedurfd. Het kan met een pvc-vloer uit de Futuro serie. Door de verschillende groottes in planken, én de mogelijkheid om de vloer in een visgraat patroon te leggen, creëer je jouw uitstraling. Daarnaast is de Futuro serie ultra mat!

De XL-visgraat uit de Belakos Futuro pvc-collectie bieden een tijdloze uitstraling en zijn perfect voor elk interieur, van modern tot klassiek

KLEUREN

Warmte kun je creëren. Stoerheid ook. Het is helemaal aan jou voor welke sfeer je kiest. En dat doe je allemaal mét kleur. De Futuro XL plank en Futuro visgraat XL serie is verkrijgbaar in 4 kleuren.

TYPISCH FUTURO.

  • Lekker onderhoudsvriendelijk
  • Geschikt voor warme voeten (én dus voor vloerverwarming)
  • Extra matte toplaag. Dat is dus top!
  • Ftalaat-vrij
  • Ook verkrijgbaar in Dryback

BELAKOS PVC-WEETJES.

  • Waterbestendig
  • Vuilafstotend
  • Slijtvast
  • Zeer duurzaam

De vloeren voldoen aan de strenge milieu- en gezondheidsnormen van de Europese Unie: Alle producten hebben het A+ label en E1-norm voor VOC- uit

Extra informatie

Oppervlakte per eenheid 1.35